Kemp Iveta aktivity

Aktivity v našem kempu

Kemp Iveta aktivity

A pokud se vám nechce nikam daleko, můžete se zabavit v nejbližším okolí kempu. Co takhle vyrazit na houby?

V bezprostřední blízkosti, hned pod kempem, je přehrada- určená hlavně k rekreaci. Je zde čistá voda ke koupání. Zaplavat si můžete i s pejsky. Vše je zdarma. Přehrada má cca 2 ha a v nejhlubším místě má 4 m. Je možnost zapůjčení člunu.

V kempu nabízíme také řadu různorodých aktivit

V okolí naleznete ideální běžecké terény a okolí je velmi zajímavé také pro cykloturistiku. O tom svědčí i skutečnost, že náš kemp je velmi často cílem mnoha cyklistických výletů.

Máme prostor pro volejbal, nohejbal, badminton a střelnici pro vzduchové zbraně. Kemp je umístěn uprostřed hlubokých lesů, které jsou plné hub a pokladů! Ano, opravdu. Hledači pokladů se z okolních lesů velmi často vrací se zajímavými úlovky – třeba z dob Třicetileté války, kdy se zde pohybovala švédská vojska. Zajímavé nálezy pochází také z dob světových válek a období mezi nimi. Díky neustálému , pražskému , centralismu , kde finance čím dále na východ byly o to více kráceny je , na druhou stranu , styk s historií daleko intenzivnější – příroda je méně dotčena civilizací a historické artefakty jsou zřetelnější….

K dispozici jsou dvě ohniště a krytý prostor na grilování. Dřevo si nasbíráte v lese nebo koupíte. Ceník je aktualizován podle momentální situace na trhu se dřevem.

Zajímavé jsou i místní opuštěné lomy. V nedalekém Maletíně si mohou sportovní oddíly domluvit užívání místního fotbalového stánku i s umělou trávou.