Apartmány

Zažijte jedinečnou dovolenou v našich apartmánech ve Svojanově

Každý apartmán má vlastní vchod, předsíňku, sociální zařízení se sprchovým koutem a prosluněný pokoj. Pokoj je vždy vybaven manželskou postelí, šatní skříní, TV, ledničkou, sedací soupravou, konferenčním stolkem. Nově je si možné v chladnějším počasí přitopit elektrickým přímotopem nebo jsou nainstalována krbová kamna s rozvody. Lůžka jsou povlečena.Ručníky ani osušky neposkytujeme. Nástup na pobyt je od 14.00 a ukončení do 10.00. Po potvrzení pobytu je potřeba uhradit  , převodem , polovinu z celkové částky . Platba za auto , pejska , spotřebiče se řeší po příjezdu , kdy se doplatí zbytek částky za ubytování.

V menších pokojích je , nově , malá kuchyně. 

K dispozici máte také společnou kuchyni. Ta je vybavena chladničkou, mrazákem, mikrovlnou troubou, plynovým vařičem, rychlovarnou konvicí, dřezem s teplou vodou a základním nádobím.

Saponát a utěrky k dispozici nejsou.

K přípravě kávy a čaje je každý apartmán vybaven varnou konvicí a příslušným nádobím. Běžné využití el. energie je v ceně . V případě potřeby zatopit v krbu , se dřevo platí,  podle spotřeby a dohody. Za děti do tří let se platí denní paušál 50 Kč.

Ceník ubytování v APARTMÁNECH

Typ ubytování

Noc/lůžko

Ubytování pouze na 1 noc

Type of accommodation

Další služby

CENÍK UBYTOVÁNÍ V apartmánech

Typ ubytování

Noc / lůžko

Ubytování jen na 1 noc

Ostatní služby