Ubytování v chatách Pardubický kraj

Chaty

Ubytování v chatách Pardubický kraj

Zažijte jedinečnou atmosféru v našich chatkách ve Svojanově

Sociální zařízení a sprchy s teplou vodou jsou společné v přilehlém objektu, v naprosté blízkosti chatek. V každé chatce jsou dvě palandy, skříňky, odkládací regály. Na terase jsou dvě židle a stolek. Před každou je posezení. Každá chatka je elektrifikovaná. Mají vnitřní i venkovní osvětlení. V chatkách není možnost vlastního vaření, jídlo si můžete připravit v kuchyni, kterou máte k dispozici nebo něco k snědku nabídne naše hospoda. K ubytování jsou určeny jen chatky s teráskou. Ty dvě pionýrské užívám jako sklad materiálu a skanzen pro děti….

Do chatek je možné si vzít svého čtyřnohého kamaráda. Z chatek máte nádherný výhled na přehradu před střediskem a každé ráno vás budou probouzet paprsky slunce. Nástup na pobyt je od 14.00 a ukončení do 10.00. Povlečení si host doveze svoje. Jestli to není možné, poskytneme jej za 80 Kč , za jednu sadu.

K dispozici máme, nově vybudovanou, venkovní kuchyni. Ta je vybavena chladničkou, mrazákem, mikrovlnou troubou, plynovým vařičem, rychlovarnou konvicí, dřezem s teplou vodou a základním nádobím. Saponát a utěrky k dispozici nejsou. Platí se za osobu a lůžko. Ostatní, neobsazené postele, zůstanou nepoužité.

Ubytování v chatách Pardubický kraj

Ceník ubytování v chatkách

Chatka pro 4 osoby

Chatka pro 5 osob

Ubytování v chatách

Ostatní služby

Další služby